TABLICA OGŁOSZEŃ

13.05.2017

Mistrzostwa woj. Łódzkiego rocznika 2008 –grupa A. – Finał.

W dniu 21.03 2017 r. w Łodzi na basenie SP 190, odbyły się Mistrzostwa woj. Łódzkiego rocznika 2008 –grupa A. – Finał.  Nasz klub reprezentowali nasi najmłodsi zawodnicy z klas II. Głodni rywalizacji zawodnicy T.P Olimpijczyk brali udział w następujących konkurencjach:

Konkurencja 1 Kobiet, 25m dowolny:


1. PAWLAK  Lena                      miejsce 3       czas -  19.16     p. 170

2. BARANOWSKA, Marysia         miejsce 6       czas - 19.64      p. 158

3. TRAFALSKA, Antonina           miejsce 14      czas -  21.12     p. 127

4. FERENC, Lea                          miejsce 18      czas -  21.73     p. 116

5. JANCZEWSKA, Zosia             miejsce 26      czas -  23.32     p. 94

6. ANTCZAK, Joanna                 miejsce 32       czas -  24.70    p. 79

7. MIKUŁA, Gabriela                  miejsce 40       czas - 26.09     p. 67

 

8. SZUTENBACH, Natasza          miejsce 51       czas - 34.22    p. 29

 

 

Konkurencja 2 Mężczyzn, 25m dowolny:

1.RUTKOWSKI, Łukasz              miejsce 6           czas -  19.25     p. 106

2. PAWLAK, Michał                    miejsce 7           czas -  19.37     p. 104

3. FRATCZAK, Bartłomiej           miejsce 16        czas -  21.02     p. 81

4. KOTLICKI, Wiktor                    miejsce 31        czas -  23.91     p. 55

5. STASZCZYK, Maksymilian      miejsce 33         czas - 24.26      p. 53

6. BARTYZEL, Marcel                 miejsce 41          czas -  24.90     p. 49

7. JAKUBCZAK, Jakub                miejsce 42          czas -  24.92     p. 49

8. EKSTEROWICZ, Kamil           miejsce 49          czas -  28.90     p. 31

9. KRZYSZTOF, Małolepszy      miejsce 52           czas -  29.70     p. 29


 

Konkurencja 3 Kobiet, 25m motylkowy:

1. TRAFALSKA, Antonina      miejsce 3         czas -  24.50    p. 95

 

 

Konkurencja 5 Kobiet, 25m grzbietowy:

1. PAWLAK, Lena                      miejsce 4          czas -  21.83       p. 169

2. BARANOWSKA, Marysia        miejsce 11        czas -  23.03       p. 144

3. JANCZEWSKA, Zosia             miejsce 14        czas - 23.77        p. 131

4. FERENC, Lea                         miejsce 26        czas -  26.20      p. 98

5. MIKUŁA, Gabriela                 miejsce 42        czas -  28.05     p. 79

6. SZUTENBACH, Natasza        miejsce 51         czas - 31.77      p. 54

7. DYSKW. ANTCZAK, Joanna

 

Konkurencja 6 Mężczyzn, 25m grzbietowy:

1. LESZCZYŃSKI, Filip                 miejsce 3           czas -  21.83       p. 106

2. PAWLAK, Michał                      miejsce 5            czas -  22.27      p. 100

3. RUTKOWSKI, Łukasz               miejsce 8            czas -  23.26      p. 88

4. FRATCZAK, Bartłomiej            miejsce 15         czas -  24.18     p. 78

5. MATUSIAK, Antoni                  miejsce 18         czas - 24.83      p. 72

6. JAKUBCZAK, Jakub                  miejsce 22         czas -  25.33    p. 68

7. KRZYSZTOF, Małolepszy         miejsce 32        czas -  26.39     p. 60

8. BARTYZEL, Marcel                   miejsce 33         czas -  26.85     p. 57

9. STASZCZYK, Maksymilian        miejsce 43        czas -  28.70     p. 47

10. KOTLICKI, Wiktor                  miejsce 47        czas -  29.23     p. 44

11. EKSTEROWICZ, Kamil           miejsce 53        czas - 32.45      p. 32

Najliczniejszej grupie reprezentantów klas II Naszego klubu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!

Drugoklasiści trzymajcie tak dalej !

aktualności

26.07.2018
Zgodnie z informacją, dotyczącą dopłat do obozu dla zawodników, którzy na rocznikowych Mistrzostwach Polski Juniorów 14-18 lat uzyskali wartościowe wyniki, decyzją Zarządu nagrody otrzymują:
Katarzyna Szlęk: 400 zł
Krzysztof Pogoda: 200 zł (Drużynowe Mistrzostwa Polski 13 lat)
12.07.2018
Moi drodzy, dopłata do zgrupowania w Chorwacji, płatna do 23.07.2018 poniedziałek. Proszę o nie przekraczanie tego terminu, ponieważ wiąże nas umowa z organizatorem wypoczynku i terminowo musimy wywiązać się z płatności.
26.06.2018
Już za 4 dni zaczynamy pierwsze zgrupowanie sportowe dla naszych najmłodszych zawodników, prosze przeczytaniejsze informacje w dalszej części, kliknij 
26.06.2018
Już za 4 dni zaczynamy pierwsze zgrupowanie sportowe dla naszych najmłodszych zawodników, prosze przeczytaniejsze informacje w dalszej części, kliknij 
24.06.2018
Już za tydzień spotykamy się w Kleszczowie w ośrodku SOLPARK. Przyjazd sobota 30.06.2018 w godzinach 13-14.00.
Adres:
Hotel Solpark
Sportowa 3
97-410 Kleszczów

Szczegóły dotyczące zgrupowania i najważniejszych rzeczy do zabrania przeczytaj już poniedziałek po 20.00

Przypominamy, że druga cześć oplaty za obóz należy wpłacić do dnia 28.06.2018, bądź wpłacić na miejscu w dniu przyjazdu.
04.01.2018
Druga część ferii 2018, nasi zawodnicy spedzą na zgrupowaniach szkoleniowych przygotowujących ich do najważniejszych imprez sezonu wiosenno-letniego 2018 r.

Szczegóły w rozwinięciu. 



04.01.2018
Druga część ferii 2018, nasi zawodnicy spedzą na zgrupowaniach szkoleniowych przygotowujących ich do najważniejszych imprez sezonu wiosenno-letniego 2018 r.

Szczegóły w rozwinięciu. 



20.08.2017
Szanowni zawodnicy, już za 4 dni zaczynamy zgrupowanie w Szczyrku
Przeczytajcie uważnie co będzie nam potrzebne na obozie.
Zabieramy ze sobą:


  • sprzęt treningowy do zajęc na pływalni
  • buty sportowe, 2 pary, odzież sportową.

Telefony kontaktowe do trenerów
Joanna Lipińska - telefon kontaktowy 501 062 396,
Agnieszka Matusiak - telefon kontaktowy: 609 030 680, 
Piotr Gumiński - telefon 608 460 183

Karta obozowa do ściagniecia - tutaj

21.07.2017
JUŻ ZA 9 DNI OBÓZ W SPALE

Szanowni zawodnicy, już za 10 dni zaczynamy pierwszy z naszych obozów w gościnnej Spale.
Przeczytajcie uważnie co będzie nam potrzebne na obozie.
Zabieramy ze sobą:
  • rower, kask rowerowy, bidon, zapasowa dętke.
  • strój pływacki do zajęć na pływalni, czepek, okulary, klapki, ręcznik
  • buty sportowe, 2 pary, odzież sportową.

Przyjeżdżamy do Spały (COS OPO) - w dniu 29.07 między 13.00-13.30, zaczynamy ten dzień od obiadu.

Rodzice Was odbierają w dniu 05.08. po śniadaniu i rannym treningu od godziny 10.00 do 11.00

Informacje przygotowali najlepsi trenerzy,
Joanna Lipińska - telefon kontaktowy 
501 062 396,
Agnieszka Matusiak - telefon kontaktowy: 609 030 680,
Piotr Gumiński - telefon 608 460 183

karta obozowa do ściągnięcia tutaj: karta
14.06.2017
 31-5-2017 w  Kutnie odbyły się Mistrzostwa woj. łódzkiego 12 i 13-latków

Strona 1 z 15  > >>