TABLICA OGŁOSZEŃ

30.05.2017

VI Międzynarodowy Miting Pływacki Herby k. Lublińca.

14.05. 2017 r. Pojechaliśmy reprezentować Nasz Klub w VI Międzynarodowym Mitingu Pływackim, który się dobył w Herbach k. Lublińca. Na Miting wybraliśmy się 20 osobową grupą w przedziale wiekowym od 8 do 13 lat. Startowaliśmy w wielu konkurencjach. Bezkonkurencyjna  wśród 8 latków była Gabrysia Sobolak w konkurencji 25 m dowolny zajmując I miejsce, w konkurencji 25 m grzbietowy zajmując II miejsce oraz również II miejsce w konkurencji 25 klasyczny. W pozostałych konkurencjach zaprezentowaliśmy się następująco:

200 m dowolny dziewcząt 13 lat:

2  miejsce  Potemka Justyna z czasem 2:25.17

 

100 m motylkowy chłopców 13 lat:

2  miejsce Ciesielski Artur z czasem 1:12.77

 

50 m klasyczny dziewcząt 9 lat:

17  miejsce Baranowska Maria z czasem 1:03.52

 

50 m klasyczny dziewcząt 10 lat:

9  miejsce Trafalska Zuzia z czasem 50.49

 

50 m klasyczny dziewcząt 12 lat:

10  miejsce Wiktorowska Amelia z czasem 48.77

 

50 m klasyczny chłopców 9 lat:

5 miejsce Leszczyński Filip z czasem 56.77

 

50 m klasyczny chłopców 10 lat:

4 miejsce Dójczyński Marcin z czasem 54.58

8 miejsce Struszczyk Piotr z czasem 57.19

50 m klasyczny chłopców 11 lat:

14 miejsce Nowak Hubert z czasem 57.02

 

50 m klasyczny chłopców 13 lat:

10 miejsce Zając Mikołaj z czasem 41.85

 

Mieszane, 4 x 50m zmienny 10 – 13 lat :

 

4 miejsce: Pietrzyk Hania, Pogoda Krzysztof, Ciesielski Artur, Mikuła Natalia,

 

 

50 m dowolny dziewcząt 9 lat:

10 miejsce Baranowska Maria z czasem 44.11       

12 miejsce Trafalska Antonina z czasem 45.38

 

 

50 m dowolny dziewcząt 10 lat:

5 miejsce Pietrzyk Hania z czasem 36.69

14 miejsce Trafalska Zuzia z czasem 38.28

 

50 m dowolny dziewcząt 12 lat:

4 miejsce Kaczanowska Maja z czasem 33.00

 

50 m dowolny chłopców 9 lat:

8 miejsce Leszczyński Filip z czasem 44.38
13miejsce Rutkowski Łukasz z czasem 47.55

 

50 m dowolny chłopców 10 lat:

13 miejsce Struszczyk Piotr z czasem 42.41

16 miejsce Dójczyński Marcin z czasem 43.10

 

50 m dowolny chłopców 11 lat:

3 miejsce Ślązak Piotr z czasem 33.07

19 miejsce Nowak Hubert z czasem 42.19

50 m dowolny chłopców 13 lat:

18 miejsce Zając Mikołaj z czasem 33.17

 

100 m grzbietowy dziewcząt 13 lat:

4 miejsce Potemka Justyna z czasem 1.16.61

 

100 m grzbietowy chłopców 12 lat:

3 miejsce Pogoda Krzysztof z czasem 1.17.56

 

50 m motylkowy dziewcząt 10 lat :

7 miejsce Pietrzyk Hania z czasem 43.54

 

50 m motylkowy dziewcząt 12 lat:

9 miejsce Kaczanowska Maja z czasem 37.42

10 miejsce Wiktorowska Amelia z czasem 38.30

 

50 m motylkowy chłopców 11 lat:

10 miejsce Ślązak Piotr z czasem 41.06

 

50 m motylkowy chłopców 13 lat:

6 miejsce Ciesielski Artur z czasem 31.71

  

100 m dowolny dziewcząt 10 lat :

10 miejsce Trafalska Zuzia z czasem 1.27.83

100 m dowolny dziewcząt 11 lat :

6 miejsce Mikuła Natalia z czasem 1.21.52

 

 

100 m dowolny dziewcząt 12 lat :

8 miejsce Kaczanowska Maja z czasem 1.12.75

 

100 m dowolny dziewcząt 13 lat :

5  miejsce Potemka Justyna z czasem 1.07.70

 

100 m dowolny chłopców 10 lat :

7 miejsce Dójczyński Marcin z czasem 1.33.97

9 miejsce Struszczyk Piotr z czasem 1.37.30

 

100 m dowolny chłopców 13 lat :

4 miejsce Ciesielski Artur z czasem 1:01.81

16.miejsce  Zając Mikołaj z czasem 1:11.33 

 

50m grzbietowy Dziewcząt 9 lat:

10 miejsce Trafalska Antonina z czasem 50.43 

14 miejsce  Baranowska Maria z czasem52.04 

 

50m grzbietowy Chłopców 9 lat:

5.miejsce  Leszczyński Filip z czasem 48.34 

 8 miejsce Rutkowski Łukasz z czasem 50.26 

 

50m grzbietowy Chłopców 12 lat:

6 miejsce  Pogoda Krzysztof z czasem 37.60 

 

100m klasyczny Dziewcząt 11 lat:

8. miejsce Mikuła Natalia z czasem 1:44.33

 

100m zmienny Dziewcząt 10 lat:

4. miejsce  Pietrzyk Hanna  z czasem 1:31.85 

 

100m zmienny Dziewcząt 11 lat:

9. miejsce  Mikuła Natalia z czasem  1:31.29 

 

100m zmienny Chłopców 11 lat:

5.miejsce  Ślązak Piotr z czasem 1:27.39 

 

100m zmienny Chłopców 12 lat:

4.miejsce  Pogoda Krzysztof z czasem 1:19.64 

 

 

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Organizatorom dziękujemy za pyszną watę cukrową !!!!


aktualności

26.07.2018
Zgodnie z informacją, dotyczącą dopłat do obozu dla zawodników, którzy na rocznikowych Mistrzostwach Polski Juniorów 14-18 lat uzyskali wartościowe wyniki, decyzją Zarządu nagrody otrzymują:
Katarzyna Szlęk: 400 zł
Krzysztof Pogoda: 200 zł (Drużynowe Mistrzostwa Polski 13 lat)
12.07.2018
Moi drodzy, dopłata do zgrupowania w Chorwacji, płatna do 23.07.2018 poniedziałek. Proszę o nie przekraczanie tego terminu, ponieważ wiąże nas umowa z organizatorem wypoczynku i terminowo musimy wywiązać się z płatności.
26.06.2018
Już za 4 dni zaczynamy pierwsze zgrupowanie sportowe dla naszych najmłodszych zawodników, prosze przeczytaniejsze informacje w dalszej części, kliknij 
26.06.2018
Już za 4 dni zaczynamy pierwsze zgrupowanie sportowe dla naszych najmłodszych zawodników, prosze przeczytaniejsze informacje w dalszej części, kliknij 
24.06.2018
Już za tydzień spotykamy się w Kleszczowie w ośrodku SOLPARK. Przyjazd sobota 30.06.2018 w godzinach 13-14.00.
Adres:
Hotel Solpark
Sportowa 3
97-410 Kleszczów

Szczegóły dotyczące zgrupowania i najważniejszych rzeczy do zabrania przeczytaj już poniedziałek po 20.00

Przypominamy, że druga cześć oplaty za obóz należy wpłacić do dnia 28.06.2018, bądź wpłacić na miejscu w dniu przyjazdu.
04.01.2018
Druga część ferii 2018, nasi zawodnicy spedzą na zgrupowaniach szkoleniowych przygotowujących ich do najważniejszych imprez sezonu wiosenno-letniego 2018 r.

Szczegóły w rozwinięciu. 



04.01.2018
Druga część ferii 2018, nasi zawodnicy spedzą na zgrupowaniach szkoleniowych przygotowujących ich do najważniejszych imprez sezonu wiosenno-letniego 2018 r.

Szczegóły w rozwinięciu. 



20.08.2017
Szanowni zawodnicy, już za 4 dni zaczynamy zgrupowanie w Szczyrku
Przeczytajcie uważnie co będzie nam potrzebne na obozie.
Zabieramy ze sobą:


  • sprzęt treningowy do zajęc na pływalni
  • buty sportowe, 2 pary, odzież sportową.

Telefony kontaktowe do trenerów
Joanna Lipińska - telefon kontaktowy 501 062 396,
Agnieszka Matusiak - telefon kontaktowy: 609 030 680, 
Piotr Gumiński - telefon 608 460 183

Karta obozowa do ściagniecia - tutaj

21.07.2017
JUŻ ZA 9 DNI OBÓZ W SPALE

Szanowni zawodnicy, już za 10 dni zaczynamy pierwszy z naszych obozów w gościnnej Spale.
Przeczytajcie uważnie co będzie nam potrzebne na obozie.
Zabieramy ze sobą:
  • rower, kask rowerowy, bidon, zapasowa dętke.
  • strój pływacki do zajęć na pływalni, czepek, okulary, klapki, ręcznik
  • buty sportowe, 2 pary, odzież sportową.

Przyjeżdżamy do Spały (COS OPO) - w dniu 29.07 między 13.00-13.30, zaczynamy ten dzień od obiadu.

Rodzice Was odbierają w dniu 05.08. po śniadaniu i rannym treningu od godziny 10.00 do 11.00

Informacje przygotowali najlepsi trenerzy,
Joanna Lipińska - telefon kontaktowy 
501 062 396,
Agnieszka Matusiak - telefon kontaktowy: 609 030 680,
Piotr Gumiński - telefon 608 460 183

karta obozowa do ściągnięcia tutaj: karta
14.06.2017
 31-5-2017 w  Kutnie odbyły się Mistrzostwa woj. łódzkiego 12 i 13-latków

Strona 1 z 15  > >>