TABLICA OGŁOSZEŃ

14.06.2017

Ogólnopolskie Drużynowe zawody dzieci 10-11 lat

W dniach 27 i 28 05. 2017 r. odbył się najważniejszy sprawdzian dla 10 i 11 latków w całym bieżącym sezonie – mianowicie: Ogólnopolskie Drużynowe zawody dzieci 10-11 lat. Nasz Klub dzielnie reprezentowali w poszczególnych konkurencjach:

 

Konkurencja 1 Dziewcząt  50m dowolny 10 lat:

4 miejsce TRAFALSKA  Zuzia     37.52

 

Konkurencja 2 Chłopców 50m dowolny, 10 lat:

21 miejsce  ZAJĄC Nikodem            41.84

23 miejsce   STRUSZCZYK, Piotr     42.34

24 miejsce   DÓJCZYŃSKI Marcin   42.40

 

Konkurencja 3 Dziewcząt  50m klasyczny10 lat:

3 miejsce TRAFALSKA  Zuzia   49.37

 

Konkurencja 4 Chłopców 50m klasyczny 10 lat:

8 miejsce     ZAJĄC Nikodem              52.20

13 miejsce   DÓJCZYŃSKI  Marcin     54.10

27 miejsce   STRUSZCZYK, Piotr       1:00.63

 

Konkurencja 5 Dziewcząt 50m motylkowy 11 lat:

8 miejsce  MIKUŁA Natalia 42.62

 

Konkurencja 8 Chłopców 100m grzbietowy 11 lat:

3 miejsce     KUREK  Bartosz   1:26.73

15 miejsce   NOWAK Hubert    1:44.50

 

Konkurencja 9 Dziewcząt 200m dowolny 11 lat:

4 miejsce   MIKUŁA Natalia   2:49.72

 

Konkurencja 10 Chłopców 200m dowolny 11 lat:

2 miejsce   ŚLĄZAK Piotr         2:39.22

4 miejsce   KUREK  Bartosz     2:41.11

 

Konkurencja 10 Chłopców 200m dowolny, 11 lat:

22 miejsce  NOWAK Hubert   3:22.56

 

Konkurencja 13 Dziewcząt 50m grzbietowy 10 lat:

12 miejsce  TRAFALSKA  Zuzia   46.62

 

Konkurencja 14 Chłopców 50m grzbietowy 10 lat:

17 miejsce ZAJĄC Nikodem            49.11

28 miejsce DÓJCZYŃSKI  Marcin   52.47

37 miejsce STRUSZCZYK Piotr      55.53

 

Konkurencja 15 Dziewcząt 100m zmienny 10 lat:

2 miejsce TRAFALSKA Zuzia    1:33.56

 

Konkurencja 16 Chłopców 100m zmienny 10 lat:

13 miejsce ZAJĄC Nikodem          1:44.39

18 miejsce DÓJCZYŃSKI Marcin  1:48.81

 

Konkurencja 18 Chłopców 100m klasyczny 11 lat:


13 miejsce  NOWAK, Hubert   2:00.01

 

Konkurencja 19 Dziewcząt 100m dowolny 11 lat:

4 miejsce MIKUŁA Natalia  1:18.79

 

Konkurencja 20 Chłopców 100m dowolny 11 lat:

3 miejsce   KUREK, Bartosz    1:12.78

4 miejsce   ŚLĄZAK Piotr        1:12.86

18 miejsce NOWAK Hubert     1:28.93

 

Konkurencja 21 Dziewcząt 200m zmienny 11 lat:

4 miejsce  MIKUŁA Natalia  3:13.35

 

 

Konkurencja 22 Chłopców  200m zmienny 11 lat:

 

3 miejsce  ŚLĄZAK  Piotr     3:05.87

4 miejsce  KUREK Bartosz   3:06.16


Super wyniki – gratulujemy !!!!

aktualności

04.01.2018
Druga część ferii 2018, nasi zawodnicy spedzą na zgrupowaniach szkoleniowych przygotowujących ich do najważniejszych imprez sezonu wiosenno-letniego 2018 r.

Szczegóły w rozwinięciu. 



04.01.2018
Druga część ferii 2018, nasi zawodnicy spedzą na zgrupowaniach szkoleniowych przygotowujących ich do najważniejszych imprez sezonu wiosenno-letniego 2018 r.

Szczegóły w rozwinięciu. 



20.08.2017
Szanowni zawodnicy, już za 4 dni zaczynamy zgrupowanie w Szczyrku
Przeczytajcie uważnie co będzie nam potrzebne na obozie.
Zabieramy ze sobą:


  • sprzęt treningowy do zajęc na pływalni
  • buty sportowe, 2 pary, odzież sportową.

Telefony kontaktowe do trenerów
Joanna Lipińska - telefon kontaktowy 501 062 396,
Agnieszka Matusiak - telefon kontaktowy: 609 030 680, 
Piotr Gumiński - telefon 608 460 183

Karta obozowa do ściagniecia - tutaj

21.07.2017
JUŻ ZA 9 DNI OBÓZ W SPALE

Szanowni zawodnicy, już za 10 dni zaczynamy pierwszy z naszych obozów w gościnnej Spale.
Przeczytajcie uważnie co będzie nam potrzebne na obozie.
Zabieramy ze sobą:
  • rower, kask rowerowy, bidon, zapasowa dętke.
  • strój pływacki do zajęć na pływalni, czepek, okulary, klapki, ręcznik
  • buty sportowe, 2 pary, odzież sportową.

Przyjeżdżamy do Spały (COS OPO) - w dniu 29.07 między 13.00-13.30, zaczynamy ten dzień od obiadu.

Rodzice Was odbierają w dniu 05.08. po śniadaniu i rannym treningu od godziny 10.00 do 11.00

Informacje przygotowali najlepsi trenerzy,
Joanna Lipińska - telefon kontaktowy 
501 062 396,
Agnieszka Matusiak - telefon kontaktowy: 609 030 680,
Piotr Gumiński - telefon 608 460 183

karta obozowa do ściągnięcia tutaj: karta
14.06.2017
 31-5-2017 w  Kutnie odbyły się Mistrzostwa woj. łódzkiego 12 i 13-latków
14.06.2017
W dniach 27 i 28 05. 2017 r. odbył się najważniejszy sprawdzian dla 10 i 11 latków w całym bieżącym sezonie – mianowicie: Ogólnopolskie Drużynowe zawody dzieci 10-11 lat.
14.06.2017
20 maja 2017 roku po raz kolejny odbyły się zawody o Puchar Bogdana Kruszyny – Kotulskiego. Nie mogło nas tam również zabraknąć.
14.06.2017
27 kwietnia 2017 r. odbyły się Mistrzostwa Województwa Łódzkiego 11-latków w pływaniu -  nie mogło zabraknąć TP. Olimpijczyk.
30.05.2017
14.05. 2017 r. Pojechaliśmy reprezentować Nasz Klub w VI Międzynarodowym Mitingu Pływackim, który się dobył w Herbach k. Lublińca. Na Miting wybraliśmy się 20 osobową grupą w przedziale wiekowym od 8 do 13 lat. 
13.05.2017
W dniu 21.03 2017 r. w Łodzi na basenie SP 190, odbyły się Mistrzostwa woj. Łódzkiego rocznika 2008 –grupa A. – Finał.  Nasz klub reprezentowali nasi najmłodsi zawodnicy z klas II. Głodni rywalizacji zawodnicy T.P Olimpijczyk brali udział w następujących konkurencjach:

Strona 1 z 15  > >>